-51%
Syntrex Sneldrogende PU metaalcoating - 20 liter - DONKER GRIJS / ANTRACIET - Geurarm - Waterverdunbaar
OverzichtSYNTREX Sneldrogende PU Metaalcoating is een metaalcoating op alkydemulsie basis en biedt uitzonderlijke duurzaamheid en langdurige prestaties voor zowel industriële als huishoudelijke ruimtes. Met zijn geavanceerde, sneldrogende formule op alkydemulsiebasis zet onze metaalcoating de standaard voor sterkte en duurzaamheid.
Deze coating is geschikt voor binnen en buitengebruik en biedt een sterke en beschermende laag. Of het nu gaat om een drukke fabriekshal of een levendig huishouden, deze SYNTREX Sneldrogende PU Metaalcoating zorgt ervoor dat uw oppervlakte er jaar na jaar prachtig uitzien.
Deze metaalcoating is speciaal ontwikkeld voor snelle droging en duurzame prestaties en biedt een sterke en veerkrachtige afwerking.
Functies:
- Sneldrogend: De sneldrogende alkydemulsiecoating voor metaal is speciaal ontwikkeld voor een snelle droging, waardoor u uw schilderproject in minimale tijd kunt afronden. De sneldrogende formule minimaliseert stilstand en ongemak, waardoor de verf ideaal is voor drukbezochte ruimtes die snel gerenoveerd moeten worden.
- Duurzame bescherming: Deze coating is ontworpen om de dagelijkse belasting te weerstaan en biedt duurzame bescherming. Het vormt een sterke en veerkrachtige laag die bestand is tegen krassen, vlekken en slijtage, waardoor langdurige prestaties gegarandeerd zijn, zelfs in veeleisende omgevingen.
- Uitstekende hechting: De alkydemulsiecoating hecht uitstekend op diverse ondergronden, waaronder beton, hout, metaal en reeds geverfde oppervlakten. De sterke hechting zorgt voor een betrouwbare hechting en voorkomt afbladderen, waardoor een veilige en duurzame afwerking ontstaat.
- Veelzijdige toepassing: De sneldrogende alkydemulsiecoating is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en is veelzijdig genoeg voor uiteenlopende projecten.
- Eenvoudige toepassing: De coating is gemakkelijk aan te brengen met een kwast , verfroller of spuitpistool en zorgt met minimale inspanning voor een gladde en gelijkmatige dekking. De gebruiksvriendelijke formule garandeert een probleemloze toepassing, waardoor u met gemak professionele resultaten behaalt.
De uitzonderlijke hechtingseigenschappen zorgen voor een naadloze applicatie op diverse ondergronden, waaronder beton, hout en metaal. Deze verven worden het meest gebruikt op beton, metaal en afgewerkt hout. Ze zijn echter ook geschikt voor asfalt en gladgestreken vloeren.
Droogtijd: na ca. 4 uur bij 20 gr C. Overschilderbaar na 16 uur. (afhankelijk van laagdikte)
Verdunning: Water. Alleen verdunnen indien nodig.
Verbruik: ca. 8-10 m2 per liter of 160 tot 200 m2 per blik
